Tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitė

2021-2022 m. m.

Kovo 21-25 dienomis mokykloje vyko tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitė, skirta Pasaulinėms žemės ir vandens dienoms paminėti. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo matematikos olimpiadoje, 5-okai atliko gamtos mokslų užduotis tarptautinėje KINGS olimpiadoje, jame jau nebe pirmą kartą gauti sertifikatai suteikė galimybę dalyvauti finale.

Vyresniųjų 6-8 klasių mokiniai eksperimentavo gamindami gamtinius indikatorius iš raudongūžių kopūstų, kuriais vėliau tyrė tirpalus, stebėjo jų spalvų kitimus. Naudodami mieles tyrinėjo fermentų veikimą.

Vyko projektinė veikla „Mano augintinis“. Jos metu mokiniai pristatė savo augintinių nuotraukas, dalinosi  priežiūros, žaidimų su augintiniais rūpesčiais ir įspūdžiais.  Malonu, kad mokiniai prižiūri ir rūpinasi ne tik sveikais, bet ir negaluojančiais gyvūnėliais, juos slaugo, maitina.

Kitais metais tikimės dar aktyvesnės ir gausesnės savo veiklomis savaitės. Nuotraukos

Mokytoja Asta Vancevičienė

Kategorijos: 2021-2022.