Saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“

2021-2022 m. m.

Balandžio 14 d. mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių saugaus eismo konkurso „Šviesoforas“ I etapas.

„Šviesoforas“ – Lietuvos mokinių Konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Konkurso tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į eismo saugumo svarbą; ugdyti jaunųjų eismo dalyvių – pradinių klasių mokinių saugaus elgesio kelyje įgūdžius; mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia vaikai, skaičių; išaiškinti mokinius, geriausiai mokančius Kelių eismo taisykles bei turinčius tvirčiausius saugaus elgesio kelyje įgūdžius.

Pradinukai rungėsi dviejose rungtyse: nuotoliniu būdu sprendė teorijos testą ir gatvėje tikrinosi, kaip geba pereiti kelią pėsčiųjų perėjoje.

Sveikiname pirmoką Motiejų, antrokę Mariją, trečioką Nojų ir ketvirtokę Vytautę – jų rezultatai geriausi. Jie atstovaus mokyklai antrajame varžybų etape, kuris vyks gegužės 3-5 dienomis. Nuotraukos

Mokytoja Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2021-2022.