Projektas „Raidžių šalyje“

2021-2022 m. m.

Kovo mėn. vykdytas „Boružėlių“, „Meškučių“, „Nykštukų“ ir priešmokyklinio ugdymo grupės projektas „Raidžių šalyje“ baigėsi. Projekto metu siekėme stiprinti vaikų kalbinius gebėjimus, ugdyti meilę knygai, skatinti vaikų, tėvų, auklėtojų tarpusavio bendradarbiavimą.

Veiklos buvo gana įvairios. Su raidelėmis susipažinome žaisdami, aktyviai veikdami: jas piešėme, lipdėme, konstravome, aplikavome, dėliojome iš gamtinės medžiagos, rašėme. Ugdytiniai, padedami auklėtojų ir tėvelių, skaitė vaikišką poeziją ir mokėsi eilėraštukų.

Projektą baigėme paminėdami Tarptautinę vaikų knygos dieną. Virtualiai susitiko mažieji poezijos mylėtojai. Svečiavosi ir mokyklos direktorė Dijana Vazgienė bei Žeimių miestelio bibliotekininkė Asta Chlastauskaitė-Pėžė. Ne tik vaikai, bet ir svečiai deklamavo eilėraštukus, Asta Chlastauskaitė-Pėžė pasidalino ir savo kūrybos eilėraštukais.

Dėkojame visiems, dalyvavusiems projekte. Nuotraukos

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danguolė Steponavičienė