Žeimių mokyklai 427

2021-2022 m. m.

Žeimių mokykla istorijos šaltiniuose minima nuo 1595 m. Tai seniausia mokykla Jonavos rajone, įkurta reformacijos kultūrinio sąjūdžio įtakoje. Istorijos tėkmėje, karų ir persekiojimų laikais, mokykla išgyveno ir sėkmingai atlieka savo misiją – mokyti, šviesti, lavinti, ugdyti.

Šiandien, kai vyksta karas Ukrainoje, taip arti Lietuvos sienų, ypatingą prasmę įgyja mums svarbios šventės, mūsų tradicijos, iš kurių semiamės Tėvynės meilės, jėgų mokymuisi, gyvenimo džiaugsmo.

Šiemet paminėjome 427-ąjį mokyklos gimtadienį. Kovo 14 d. vyko netradicinė pamoka IUG, PUG ir 1-10 klasių mokiniams, skirta mokyklos gimtadieniui. Prisiminėme mokyklos istoriją, nagrinėjome kraštotyrinę medžiagą mokyklos el. svetainėje, piešėme piešinius, karpėme karpinius.

Mokyklos muziejaus informacija

Kategorijos: 2021-2022.