Lietuvių kalbos dienų renginiai

Mokykloje vyksta Lietuvių kalbos dienų renginiai, kurių tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti mokinių norą mokytis lietuvių kalbos, skatinti jų pilietiškumą.

Paskutiniąją vasario savaitę rinkome raštingiausią mokyklos mokinį. Net penkiasdešimt šeši mokiniai dalyvavo konkurse „Raštingiausias mokinys 2022“ – rašė žodžių diktantą. I vietą konkurse laimėjo Ema Bartusevičiūtė (9 kl.), II vietą – Gabija Musiejūtė (6 k.) ir Indrė Kšivickaitė (9 kl.), III vietą – Evelina Maselaitytė (6 kl.).

Kovo 1-7 dienomis net 51 mokinys dalyvavo 5-9 klasių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje. Gimtosios kalbos mylėtojams reikėjo atlikti teksto suvokimo, kalbos kultūros, rašybos ir skyrybos užduotis. Geriausiai pasisekė ir pirmąsias vietas savo klasėse laimėjo šie mokiniai:

5 kl.– Ema Armanavičiūtė, 6 kl. – Gabija Musiejūtė, 7 kl. – Karina Nikiforova, 8 kl. –Smiltė Glinskaitė, 9 kl.- Ema Bartusevičiūtė.

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2021-2022.