Ukrainos palaikymo akcija

2021-2022 m. m.

Vasario 28 d. mokyklos bendruomenė dalyvavo veiklose, skirtose palaikyti Ukrainos kovą už laisvę ir nepriklausomybę.

Iš ryto jungėmės į visuotinę nuotolinę istorijos pamoką Lietuvos mokykloms, kurią vedė LŠMPS pirmininko pavaduotojas ir istorijos mokytojas Audrius Jurgelevičius. Sužinojome apie Ukrainos šimtametę istoriją, jos valstybingumo šaknis, ryšius su Lietuva, susipažinome su esama padėtimi. Antrąją pamoką gaminome Ukrainos valstybines vėliavėles, klausėmės ukrainietiškų dainų.

Po dviejų pamokų akcija buvo tęsiama mokyklos kieme. Mokiniai, sustoję į širdies formos figūrą, mojavo vėliavėlėmis, išklausė istorijos mokytojos pasisakymą, sugiedojo Lietuvos Respublikos ir Ukrainos himnus, išreikšdami savo solidarumą su Ukraina ir ukrainiečiais.

Mokyklos muziejaus informacija

Kategorijos: 2021-2022.