Meninio skaitymo konkursas

2021-2022 m. m.

Sausio 27 d. raiškiojo žodžio mylėtojai susirinko į tradicinę šventę – meninio skaitymo konkursą, kuris šiemet buvo skirtas Ievos Simonaitytės 125-osioms gimimo metinėms paminėti.

Konkurse dalyvavo vienuolika 5-9 klasių mokinių. Dalyvius pasveikino, jaudulį įveikti paragino vertinimo komisijos pirmininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė. Jai ir kitoms vertinimo komisijos narėms, mokytojoms Liubai Jonaitienei ir Sigitai Juknienei, nebuvo lengva išrinkti skaitovus, kurie atstovaus mokyklai rajoniniame konkurse.

9-10 klasių grupėje nugalėtoju pripažintas devintokas Nojus Rozenbergas. 5-8 klasių grupėje III vieta skirta penktokui Dominykui Činikui, II vieta – septintokei Karinai Nikiforovai. Pirmąją vietą nuspręsta skirti 2 mokinėms: septintokei Kamilei Bubinaitei ir šeštokei Gabijai Musiejūtei.

Visi dalyviai apdovanoti direktorės Dijanos Vazgienės padėkomis, knygomis, o Kamilės, Gabijos ir Nojaus laukia rajoninis konkurso turas. Linkime jiems kuo didžiausios sėkmės!  Nuotraukos

Mokytoja Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2021-2022.