Dailyraščio konkursas

2021-2022 m. m.

Kiekvienais metais mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai rašo dailyraštį, skirtą Sausio 13-ajai – Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Nuo mokinukų neatsiliko ir priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai. Jie parašė kelis pačius gražiausius žodžius apie Lietuvą.

Vertinimo komisija, kurioje dirbo ikimokyklinės ugdymo grupės auklėtoja Daiva Ilevičienė bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Rūta Juškienė ir Edita Gerulaitienė atrinko pačius geriausius, tvarkingiausius, gražiausius darbelius.

Už geriausius darbus mokiniams įteiktos mokyklos direktorės Dijanos Vazgienės padėkos. Šių metų nugalėtojai: priešmokyklinio ugdymo grupė – Gabrielė Škeliovaitė (I vieta), Emilija Bartkevičiūtė (II vieta), Gytis Musiejus (III vieta); 1 klasė – Matas Škeliovas (I vieta), Vaidas Gudaitis (II vieta), Lėja Ona Zabelevičiūtė (III vieta); 2 klasė – Marija Stasiukonytė (I vieta), Luka Macuganovaitė (II vieta), Andrius Jermalavičius (III vieta), 3 klasė – Nerilė Svirskaitė (I vieta), Digna Pacevičiūtė (II vieta), Rugilė Švaikauskaitė (III vieta); 4 klasė  – Ieva Macuganovaitė (I vieta), Tilija Pleskytė (II vieta), Elija Sauliūnaitė (III vieta).

Spec. pedagogė, logopedė  Irena Gritėnienė

Kategorijos: 2021-2022.