Kūrybinių darbų konkursas „Nykštukas“

Baigėsi Respublikinis 1-4 klasių kūrybinių darbų konkursas „Nykštukas“.

Džiaugiamės šia idėja užkrėtę nemažą būrį Lietuvos mokyklų: konkursui pateikti 288 kūrybiniai darbai iš 55 Lietuvos švietimo įstaigų. Mokinius paskatino kurti ir dalyvauti konkurse 103 pedagogai.

1 kl. mokinių grupėje geriausių darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta – Tautvydas T., Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Sigita Juknienė;

II vieta – Gytis J., Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos Grumblių pradinio ugdymo skyrius, mokytoja Daina Zabitytė;

III vieta – Rugilė M., Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija, mokytoja Jovita Magylienė.

2 kl. mokinių grupėje geriausių darbo autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta – Ugnė B., Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla, mokytoja Gema Žemaitienė;

II vieta – Jonas G., Kauno VDU „Atžalyno“ progimnazija, mokytoja Birutė Germanienė;

III vieta – Ignas B., Marijampolės r. Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla, mokytoja Ramutė Murauskienė.

3 kl. mokinių grupėje geriausių darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta – Majus P., Kauno Veršvų gimnazija, mokytoja Sigita Grigaliūnienė;

II vieta – Amanda Š., Panevėžio Rožyno progimnazija, mokytoja Gražina Žalgevičienė;

III vieta – Deimantė L., Šilutės Žibų pradinė mokykla, mokytoja Daiva Balčytienė.

4 kl. mokinių grupėje geriausių darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta – Elija S., Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Vilma Grigienė;

II vieta – 4c klasė, Kauno VDU „Atžalyno“ progimnazija, mokytoja Jūratė Vaičiūnienė;

III vieta – Gustas C., Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija, mokytojos Alma Tipšienė ir Sigita Bagvilienė.

Mokyklos svetainėje demonstruojamus darbus vertino ir lankytojai, iš viso 2408 vertinimai. Daugiausiai, net 813 balsų, pelnė Kauno VDU „Atžalyno“ progimnazijos 2 klasės mokinio Elijaus B. (mokytoja Vilma Kilimienė) kūrybinis darbas.

Sveikiname laimėtojus! Dėkojame visiems konkurso dalyviams, kūrusiems mažus ir didelius stebuklus, priartinusius mus prie magiško ir nuostabaus fantazijos pasaulio.

Elektroninės padėkos pasieks visus konkurso dalyvius. Darbų katalogas

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2021-2022.