„Kalėdų varpelis“

2021-2022 m. m.

Išlaikant tradiciją puošti eglutę mokinių darbeliais, Žeimių mokykloje-daugiafunciame centre vyko Jonavos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-10 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Kalėdų varpelis“.

Konkurse šiemet dalyvavo „Neries”, „Lietavos” pagrindinių mokyklų, Justino Vareikio progimnazijos, Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro ir Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai. Nors mokyklų dalyvių skaičius nebuvo toks gausus, tačiau konkurso darbai labai nustebino savo grožiu, pasirinktomis medžiagomis ir atlikimo technika. Komisijai teko kiekvienai grupei skirti po dvi prizines vietas.

5-7  klasių grupėje I vieta atiteko penktokui Neilui S. iš Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro (mokytoja J. Dedelienė) ir septintokei Gertrūdai B. iš Justino Vareikio progimnazijos (mokytoja G. Vitkauskienė); II vieta – „Neries“ pagrindinės mokyklos septintokams Renatui S. ir Faustei B. (mokytoja  R. Kersnauskaitė); III vieta – Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro penktokei Guodai B. (mokytoja A. Vancevičienė) ir Justino Vareikio progimnazijos septintokei Viltei K. (mokytoja G. Vitkauskienė).

8-10 klasių grupėje I vieta skirta devintokui Modestui J. iš Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro (mokytojas V. Baltrūnas) ir dešimtokei Joanai Š. iš „Neries“ pagrindinės mokyklos (mokytoja D. Stundžienė); II vieta – „Neries“ pagrindinės mokyklos mokinėms: dešimtokei Aurintai Ž. (mokytoja I. Bereznaja) ir aštuntokei Monikai Š. (mokytoja R. Kersnauskaitė); III vieta – dešimtokui Ignui B. iš ,,Lietavos“ pagrindinės mokyklos (mokytoja J. Dedelienė) ir aštuntokei Simonai G. iš „Neries“ pagrindinės mokyklos (mokytoja Dainora Grinė). Mokiniams skirtos padėkos ir rašikliai, mokytojams padėkos.

Mokytoja Asta Vancevičienė

Kategorijos: 2021-2022.