Mano  profesija

2021-2022 m. m.

Siekiant suteikti progą mokiniams artimiau susipažinti su tėvų profesija ir tėvams įsitraukti į ugdymo procesą bei turiningai praleisti laiką kartu su savo vaikais, pradinių klasių mokiniams organizuotos ugdymo karjerai veiklos.

Trečioje klasėje gruodžio 20 dieną vyko projektinė veikla „Atspėk profesiją“. Šį projektą įgyvendinti padėjo mokinių tėveliai. Jie atsiuntė nuotraukas ar vaizdo įrašus iš savo darbo vietų. Mokiniai susipažino su 10 skirtingų profesijų. Jie samprotavo, aiškinosi, kokių gebėjimų reikia atlikti vieną ar kitą darbą. Vėliau trečiokai ant popieriaus užsirašė savo svajonių profesijas. Mokiniai pasakojo klasės draugams, kuo norėtų būti užaugę.

Apie savo profesijas nuotolinio susitikimo metu kalbėjo ir 4 klasės mokinių tėvai. Tikimės,  jog tėvų pavyzdys  paskatins mokinius ateityje pasirinkti bent vieną iš šių specialybių. Nuotraukos

Pradinio ugdymo mokytojos

Kategorijos: 2021-2022.