Paminėjome Tarptautinę antikorupcijos dieną

2021-2022 m. m.

Gruodžio 8-9 dienomis mokykloje tradiciškai paminėjome  Tarptautinę antikorupcijos dieną.

Gruodžio 8 dieną 9 klasės mokiniai stebėjo tiesioginę moksleivių konkurso „Skaidrumą kuriame kartu“ transliaciją. Valstybės pažinimo centro renginyje jaunimui Tarptautinės antikorupcijos dienos proga buvo paskelbti moksleivių konkurso „Skaidrumą kuriame kartu“ nugalėtojai. Mokiniai įdėmiai stebėjo renginio akimirkas, domėjosi STT viešinamomis naujovėmis. Konkurso organizatoriai kiekvienam  konkurso dalyviui (tarp jų ir mūsų 9 klasės mokiniams), išsprendusiam konkurso testą, dovanojo konkurso ženklelį, taip pat  išsiuntė sveikinimo raštus, pažyminčius mokinių dalyvavimą konkurse.

9 klasės mokiniai papuošė fojė stendą savo respublikiniu konkurso „Skaidrumą kuriame kartu“ plakatu „Nesunku pasirinkti“, mokytoja R. Juškienė papildė stendą antikorupcine medžiaga. Antikorupcinio švietimo temos integruotos į istorijos, dorinio ugdymo,  pilietiškumo pagrindų dalykus, klasių vadovų valandėles.  5-10 klasių mokiniams buvo organizuotos pamokos tema „Gruodžio 9-oji – tarptautinė antikorupcijos diena“. Pamokose siekiama mokiniams paaiškinti, kas yra korupcija, supažindinti su korupcijos formomis, padėti suvokti  korupcijos poveikį visuomenės ir valstybės gyvenimui, atskleisti antikorupcinio švietimo tikslus. Mokiniai piešė piešinius, svarstė ir diskutavo antikorupcinėmis temomis.

Norime pasidžiaugti ir mokytojų įsitraukimu į šios dienos paminėjimą. Mokytojai susipažino su nauja STT sukurta e. mokymo platforma (www.e.mokymai.stt.lt ): analizavo  pateiktą medžiagą, sprendė testus, kėlė kvalifikaciją bei gavo tai patvirtinančius sertifikatus.

Mokytojos Rūta Juškienė, Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2021-2022.