Adventinis vakaras Barupės skyriuje

2021-2022 m. m.

Adventas – tai lūkesčiai, didysis Kalėdų stebuklo laukimas. Ar gali būti gražesnė paslaptis už tą, kuri visiems neša viltį atgimti, pasikeisti, pradėti iš naujo…

Gruodžio 9 d. Barupės skyriaus salėje vyko adventinis vakaras „Senelės pasaka“ ir VO Barupės bendruomenės centro projekto „Žvakių laboratorija“ pristatymas „Žvakių šviesoje“.

Vakaro dalyviai klausėsi renginių organizatorės sekamos „Senelės pasakos“ ir žiūrėjo inscenizaciją, atliekamą Barupės skyriaus mėgėjų teatro dalyvių, kurie pirmuoju pasirodymu pratinosi prisijaukinti sceną įgydami drąsos vaidinti. „Nykštukų“ grupės nykštukai su nykštuke (vyr. auklėtoja Odeta Šablevičiūte) pasirodymu užliejo šiluma, kuri užplūdo visų širdis, uždegdami žiburėlį einant į gražiausią metų šventę – Kalėdas.

Renginyje svečiavosi Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonas Rytis Gurkšnys, zakristijonas Zenonas Lepinskas. Pratęsdamas pasakų temą kunigas Rytis padovanojo pasaką-pasakojimą.

VO Barupės bendruomenės centro pirmininkė Ina Simovičienė pristatė projektą „Žvakių laboratorija“, padovanodama su meile, nuoširdumu bendruomenės moterų pagamintas žvakutes. Kamilė Bubinaitė visiems dovanojo baltus angeliukus, sukurtus Barupės skyriuje karpinių edukacijos metu. Ant angeliukų sparnelių užrašyti žodžiai: klysti –žmogiška, atleisti – dieviška. Juk nuo seno priimta iki Kūčių atsiprašyti vieniems kitų, stengtis adventinį metą išbūti taikingai, be barnių, stebėti žvaigždės paslapties didybę, kuri sujungia dangų su žeme… ir atsiverti ATĖJIMUI.

Renginio pabaigoje skambėjo lopšinė, atliekama Barupės skyriaus moterų vokalinio ansamblio „Barupėlė“ (meno vadovė Gražina Grigaravičienė), organizatoriai linkėjo vilties, tikėjimo, gerumo, ramaus, šviesaus adventinio laikotarpio. Vakaras neprailgo, praleidome laiką nešdami gražaus gyvenimo, elgesio puokštę – su kelių kartų atstovais. Nuotraukos Linos Činikienės

Renginių organizatorė Elena Jankauskienė

Kategorijos: 2021-2022.