„Mes tolerantiški, o jūs?“

2021-2022 m. m.

Mūsų įstaigos mažieji ugdytiniai taip pat prisijungė prie Tarptautinės Tolerancijos dienos. Atsižvelgiant į vaikų amžių IUG „Boružėlės“ ugdytiniai kartu su auklėtoja, auklėtojos padėjėjomis Raminta ir Loreta aptarė žodžio „tolerancija“ prasmę ir reikšmę. Vaikai įvardino, kad aplik mus yra labai daug žmonių kurie skiriasi išvaizda, tautybe, odos spalva, amžiumi, lytimi, gyvenimo būdu, užimamomis pareigomis.

Labai smagu, kad aptariant pareigas, grupės ugdytinio Armanto tėvelis Svajūnas, dirbantis Lietuvos kariuomenės mokykloje bei užimantis vyr. seržanto pareigas nuotoliniu būdu pristatė savo profesiją ir kartu su vaikais pasimankštino.

Vaikai suprato, kad niekas, nei sveikatos problemos, nei odos spalva, amžius, lytis ar užimamos pareigos neturi trukdyti visiems būti tolerantiškais. Juk vienintelis kelias gyventi šalia yra išmokti pripažinti skirtumus ir leisti visiems žmonėms būti savimi. Nuotraukos Ramintos Dušauskienės, Loretos Šnelienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Daiva Ilevičienė

Kategorijos: 2021-2022.