„Skaidrumą kuriame kartu“

2021-2022 m. m.

Lapkričio 16 dieną 9 klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame antikorupciniame konkurse „Skaidrumą kuriame kartu“, kurį inicijavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba. Konkurso tikslas – ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu, valstybės ir pasaulio situacija, perprasti svarbiausius skaidrumo principus, kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas.

Konkurso metu mokiniai atliko dvi užduotis: individualiai sprendė testą ir kartu su bendraklasiais atliko praktinį-kūrybinį darbą.  Devintokai konkurso vertinimo komisijai pateikė plakatą „Paprasta pasirinkti…“, skatinantį susimąstyti apie korupcijos žalą, sąžiningumo ir atsakomybės reikšmę žmogui.

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2021-2022.