„Pažink savo emocijas per fizinį aktyvumą“

2021-2022 m. m.

Lapkričio 12 dieną 5-10 klasių mokiniai dalyvavo geros savijautos programos „Pažink savo emocijas per fizinį aktyvumą“ veiklose.

Programos turinys iš dviejų dalių – teorinio ir praktinio darbo. Pirmosios dalies metu mokiniai atliko emocinių įgūdžių ugdymo pratimus, analizavo savo jausmus, aplinką, priėmė sprendimus, mokėsi valdyti emocijas, susipažino su aktyvios fizinės veiklos reikšme emocijų valdymui. Pratimų ir užduočių metu buvo taikomi žaidimų metodai, kūrybinės užduotys, grupinės ir savarankiškos veiklos.

Kitoje užsiėmimų dalyje mokiniai atliko fizinius pratimus sporto salėje. Į smagias, žaidybines, fiziškai aktyvias užduotis buvo integruoti ir protą lavinantys pratimai. Mokiniai stiprino kognityvines galias: greitą sprendimų priėmimą, kūrybiškumą, trumpalaikę ir ilgalaikę atmintį bei savireguliaciją. Nuotraukos

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2021-2022.