Išvyka į Ukmergės rajoną

2021-2022 m. m.

Lapkričio 10 d., vykdant Kultūros paso paslaugą ir veiklas už mokyklos ribų, 5-10 klasių mokiniams organizuota praktinė-projektinė diena Ukmergės rajone. Buvo skatinamas mokinių domėjimasis Lietuvos miestų ir Lietuvos partizanų kovų istorija, siekiama  ugdyti pilietinę ir kultūrinę kompetencijas.

Mokiniai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje „Pažink Ukmergės istoriją”, užlipo į Ukmergės piliakalnį, ieškojo dainuojančių balandžių skulptūrėlių.

Pavalgę ir pailsėję vykome į Ukmergės rajono Kopūstėlių kaimą, į klubą „Miško broliai”, įsikūrusį buvusioje sovietinėje raketų bazėje. Čia vyko edukacija „Lietuvos partizanai. Kultūra. Istorija“, taip pat ekskursija po sovietų raketų bazę. Mokiniai sužinojo apie okupacinį sovietinį laikotarpį Lietuvoje, įgijo žinių ir patirčių apie lietuvių partizanų pasipriešinimą sovietinei okupacijai. Nuotraukos

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2021-2022.