„Spalvoti medžių lapai“

2021-2022 m. m.

Spalio 27 d. ikimokyklinio ugdymo grupės „Nykštukai“ vaikams vyko atvira veikla „Spalvoti medžių lapai“, kurią vedė vyr. auklėtoja Odeta Šablevičiūtė kartu su auklėtojos padėjėja Lina Činikiene.

Veiklos tikslas – ugdyti gebėjimą ikimokyklinio amžiaus vaikams pažinti spalvas bei jas išmokti atskirti ir įvardinti, surasti aplinkoje.

Su vaikais aptarėme rudeninės gamtos pokyčius, deklamuodami eilėraštuką sužinojome, kokias dovanas dovanoja rudenėlis ir dalinomės patirtimi, kokius darbus reikia atlikti rudenį.

Norėdami pakartoti medžių ir lapų pavadinimus, kūrėme medžius. Siekdami įtvirtinti skaitmenų iki 10 pažinimą, skaičiavome vaisius, daržoves ir suklijuotus medžių lapus. Spalvų  pažinimui skaitėme eilėraštuką apie spalvas. STEAM veikloje, vaikai patyrė džiugių emocijų kurdami ir eksperimentuodami su gamtine medžiaga. Nuotraukos Linos Činikienės

Ikimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja Odeta Šablevičiūtė

Kategorijos: 2021-2022.