Vakaras „Rudens spalvos“

2021-2022 m. m.

Saulėtą spalio 8 d. Barupės skyriaus aktų salėje vyko nuotaikingas vakaras „Rudens spalvos“, prasidėjęs Kuigalių kaimo bibliotekininkės Inos Simovičienės skaitomu kraštietės sukurtu eilėraščiu apie rudenį.

Trumpai paminėta Europos Sąjungoje nuo 2001 m. rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena. Akcentuota, kad viena iš jų – lietuvių kalba – pasižymi grožiu, turtingumu. Vienas iš pavyzdžių – Odetos Šablevičiūtės skaitomas „Prano penktadienis“ (autorius Marijus Gudinskas) – pasakojimas iš 285 žodžių, prasidedančių „p“ raide.

Papildydama vakarą žodžiais, prasidedančiais „p“ raide, renginių organizatorė pasidžiaugė, padėkojo atėjusiems į renginį, pabuvimą kartu, pakviesdama pasirodyti panoteriškius: Panoterių kultūros centro mėgėjų teatrą, papuošusį vakarą nuoširdžiu, nuotaikingu pasirodymu. Kazio Binkio pjesės „Kai atsarga daro gėdą“ inscenizacija (režisierė Janina Adomaitienė) garantavo puikią žiūrovų nuotaiką, buvo palydėta tyro ir nuoširdaus juoko, plojimų, šypsenų. Tai, kas suvaidinta – dažnai yra mūsų gyvenimo dalis. Nuotraukos

Renginių organizatorė Elena Jankauskienė

Kategorijos: 2021-2022.