Pėsčiųjų žygis

2021-2022 m. m.

Tarptautinės dienos be automobilio minėjimo akcijoje „Pėsčiųjų žygis“ dalyvavo ir mažieji mūsų įstaigos ugdytiniai.

PUG vaikai aktyviai dalyvavo mokytojos Danguolės mokyklos stadione organizuotose sportinio ėjimo varžybose. IUG „Boružėlės“ vaikai kartu su auklėtoja Daiva, auklėtojos padėjėja Raminta, mokytojos padėjėja Loreta žygiavo susipažinti su Žeimių miesteliu. Aplankė Žeimių dvaro sodybos koplyčią, A. Narkevičiaus sodybą, gaisrinę, seniūniją, Žeimių Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčią, Konstantino Bogdano skverą.

IUG „Meškučiai“ mažieji ugdytiniai, kartu su auklėtoja Alina ir auklėtojos padėjėja Jurgita taip pat žygiavo susipažinti su Žeimių Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčia ir Konstantino Bogdano skveru.

Pėsčiųjų žygio metu vaikai pajautė judėjimo džiaugsmą, susipažino su savo gyvenviete, stebėjo gamtą, lavino pastabumą, saugiai elgėsi aplinkoje. Džiugu, kad aktyvus laiko praleidimas gryname ore patiko mūsų ugdytiniams. Vaikai nepritrūko geros nuotaikos, į grupes sugrįžo žvalūs ir laimingi. Nuotraukos

Auklėtojos

Kategorijos: 2021-2022.