Judumo savaitė 2021

2021-2022 m. m.

Rugsėjo 16-22 dienomis mokykloje vyko Judumo savaitė, kurios metu kaip ir kiekvienais metais mokiniai ne tik pamokų, bet ir pertraukų metu buvo fiziškai aktyvūs, atliko fizinio ugdymo mokytojo parengtas užduotis.

Pirmą dieną vaikai rinkosi į lauko erdvę šalia mokyklos, kur žaliojoje pievutėje vyko žaidimas „Jei patinka šitas vaikas daryk taip“, kuriame vaikai kartojo ir mokėsi vieni kitų judesių.

Antrąją dieną vaikai jau lakstė mokyklos stadione, kur kiek netradiciškai vyko 5 pagreitėjimų ir greitųjų ėjimų atbulomis varžybos.

Trečiąją dieną vaikams buvo paruoštas kliūčių ruožas, kur pasiskirstę poromis jie varžėsi, kas greičiau įveiks jiems paruoštą kelią.

Ketvirtąją dieną mokyklos stadione vaikai stengėsi įveikti 50 metrų atstumą su „švaria“ transporto priemone (pvz. dviračiu) arba bėgdami. Kaip motyvaciją vaikai kasdien gaudavo saldainių, tad visi buvo patenkinti ir laimingi netradicine sportiška ir tikrai daug judesio sukėlusia savaite. Nuotraukos

Mokytojas Edgaras Čižinauskas

Kategorijos: 2021-2022.