Kelionė į Žeimių dvaro sodybą

2020-2021 m. m.

Skaisti vasaros saulė, geltonais žiedais laukus nuklojusios pienės, kvepiantys alyvų žiedai, tarytum byloja, kad mokslo metai jau artėja į pabaigą. Žeimių krašto geografiniai ir istoriniai ypatumai bei puikus oras, organizuojant mokslo metų baigimo popietę „Aš mažas ir laimingas“ ir minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną,  paskatino IUG „Boružėlės“ ugdytinius aplankyti Žeimių dvaro sodybą.

Kelionė pėsčiomis į dvarą neprailgo. Vaikai grožėjosi gamta, sutiktais gyvūnais: avyte, karve, arkliu ir lyg su vaikais pasisveikinti norinčiu snapu kalenančiu gandru. Apžiūrėję dvaro sodybą vaikai įsitraukė į aktyvią veiklą: pūtė burbulus, traukė virvę, šokinėjo per ją, žaidė raketėmis, lenktyniavo įvairiose estafetėse, bėgiojo, linksmai leido laiką kartu.

Puikiai praleidę laiką, besidalinant įspūdžiais, į darželį grįžome patyrę daug džiugių, teigiamų emocijų. Nuotraukos Jūratės Trukšaninienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Daiva Ilevičienė

Kategorijos: 2020-2021.