Tu tokia brangi, žeme mūs gimta

Neseniai pasidžiaugėm ir atšventėm Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją. Pilni pakilios nuotaikos minime ir Lietuvos nepriklausomybės atstatymą – Kovo 11-ąją.

Kovo 10-osios rytmetį, Barupės skyriaus „Nykštukų“ grupėje vyko gražus pažintinis, literatūrinis renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Pakiliai nusiteikę visi kartu klausėme Lietuvos valstybės himną, piešėme piešinius ir jais papuošėme koridoriaus sieną, papuošėme ąžuoliuką laisvės paukščiais, deklamavome eiles Lietuvai, klausėmės dainų apie mūsų kraštą ir jo grožį, stebėdami filmo „Neregėta Lietuva“ vaizdus, kūrėme Lietuvos žemėlapį ir pristatėme mūsų šalį XXI amžiuje.

Smagiai atšvęsta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena vaikams suteikė pasididžiavimo savimi ir savo šalimi jausmą, daug puikių įspūdžių ir patirties. Nuotraukos

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Odeta Šablevičiūtė

Kategorijos: 2020-2021.