Skaitau kartu su vaiku

2020-2021 m. m.

Pasakos, puiki vertybių skrynia, tai tarsi stebuklas, kuris leidžia pasinerti į savo vaizduotės pasaulį.

Ikimokyklinėje ugdymo grupėje „Boružėlės“ buvo suorganizuotas projektas „Skaitau kartu su vaiku“, prie kurio prisijungė PUG ir IUG „Meškučiai“. Projekto metu vaikai ne tik klausėsi auklėtojų sekamų pasakų, bet ir patys bandė jas sekti, vaidinti, inscenizuoti. Vaikai susipažino su šešėlių teatru, pirštininėmis, pirštukinėmis, lazdelinėmis lėlėmis. Pasitelkiant STEAM ugdymo metodą vaikai kūrė, statė, konstravo pasakos „Trys paršeliai“ veikėjų namus iš žagarų, šiaudų, akmenų. Į procesą buvo įtraukti ir tėveliai, kurie namuose kartu su vaikais skaitė pasakas, jas įrašė ir suteikė galimybę grupėje pasiklausyti visiems vaikams.

Projekto pabaigoje Žeimių miestelio bibliotekos darbuotoja Asta Chlastauskaitė – Pėžė supažindino vaikus su knygų „namais“. Vaikai su dideliu susidomėjimu virtualiai apžiūrėjo biblioteką. Nuostabą kėlė knygų gausa. Nuotraukos Jūratės Trukšaninienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Daiva Ilevičienė

Kategorijos: 2020-2021.