Projektas „Mano pasakėlė“

Visą vasario mėnesį vyko projektas „Mano pasakėlė“, kuriame dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės,  ikimokyklinio ugdymo grupių „Meškučiai“, „Boružėlės“, „Nykštukai“ ugdytiniai, jų mokytojos, taip pat ir tėveliai, kurie sekė vaikams pasakėlės naudodamiesi informacinėmis technologijomis..

Įgyvendinant šį projektą daug dėmesio buvo skirta komunikavimo kompetencijos ugdymui. Vaikai domėjosi knygelėmis, jas vartė, grožėjosi spalvingomis iliustracijomis. Ugdytiniai pratinosi išklausyti ir išgirsti draugų pasakojimų, taip ugdėme dėmesingumą, kantrybę ir toleranciją. Vaikams buvo skaitomos ir sekamos įvairios pasakos.

Vaikai patys sekė pasakas, piešė pasakų herojus,  kūrė savo pasakas, vaidino su kostiumais, pirštininėmis lėlėmis, karūnėlėmis. Visiems kartu buvo labai smagu! Nuotraukos

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Alina Imbrasienė

Kategorijos: 2020-2021.