„Augu sveikas ir žvalus“

2020-2021 m. m.

Vasario mėnesį Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro Barupės skyriaus „Nykštukų“ grupėje vyko akcija „Augu sveikas ir žvalus“. Tai įvairios sveikatinimo veiklos.

Su ugdytiniais kalbėjomės apie taisyklingą laikyseną, fizinį aktyvumą, akių priežiūrą, klausos išsaugojimą, sveiką mitybą. Atlikome akių mankštą, mokėmės sumažinti akyčių nuovargį, sustiprinti ir atpalaiduoti raumenis. Vaikai taip pat mokėsi pasirinkti naudingesnius maisto produktus, vardino mėgstamus vaisius ir daržoves, gėrė arbatytę.

Atlikdami praktines užduotis, mankštindamiesi, prasmingai leisdami laiką, supratome, kad reikia valgyti sveiką maistą, laikytis higienos reikalavimų, mankštintis ir tada bus visi būsime geros nuotaikos.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Dalia Silevičienė

Kategorijos: 2020-2021.