„Kalėdų senelio namas“

2020-2021 m. m.

Baigėsi Respublikinis 1-4 klasių kūrybinių darbų konkursas „Kalėdų Senelio namas“. Džiaugiamės šia idėja užkrėtę nemažą būrį Lietuvos mokyklų.

Konkursui 235 kūrybinius darbus pateikė 47 mokyklų bendruomenės:

Kauno r. Karmėlavos B. Buračo gimnazija, Šiaulių Dainų progimnazija, Jonavos r. Samulevičiaus progimnazija, Šiaulių r. Kintų pagrindinė mokykla, Panevėžio „Vilties“ gimnazija, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija, Marijampolės marijonų gimnazija, Klaipėdos „Versmės“ progimnazija, Kauno Jono Paliaus II gimnazija, Prienų Skriaudžių pagrindinė mokykla, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos Naujosios Ūtos daugiafunkcis centras, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla, Viekšnių gimnazija, Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija, Kauno Senamiesčio progimnazija, Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus, Alytaus Piliakalnio progimnazija, Kauno Jono Laužiko mokykla, Vilniaus rajono Riešės gimnazija, Vilniaus ,,Vyturio“ pradinė mokykla, Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla, Jonavos Panerio pagrindinė mokykla, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija, Akmenės rajono Ventos gimnazija, Alsėdžių St. Narutavičiaus gimnazijos Grumblių pradinio ugdymo skyrius, Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija, Kėdainių mokykla-darželis „Obelėlė“, Alytaus Vidzgirio progimnazija, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija, Klaipėdos Vitės progimnazija, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija, Panevėžio Rožyno progimnazija, Kauno Petrašiūnų progimnazija, Kretingos S. Daukanto progimnazija, Kauno Montesori mokykla-darželis „Žiburėlis“, Alytaus Senamiesčio pradinės mokykla, Utenos mokykla-vaikų darželis „Eglutė“, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla Tiltagalių skyrius, Vilniaus „Ateities“ mokykla.

Mokinius paskatino kurti ir dalyvauti konkurse 98 pedagogai.

Kūrybinių darbų vertinimo komisijos rezultatai:

1 kl. mokinių grupėje

I vieta – Urtė Stasiūnaitė, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla, mokytoja Jurgita Jakonė;

II vieta – Sofija Kaušiūtė, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija, mokytoja Daiva Kalvaitienė;

III vieta – Ugnius Perminas, Viekšnių gimnazija, mokytoja Violeta Gurskienė;

2 kl. mokinių grupėje

I vieta – Diana ir Vaidilė Čižikaitės, VGTU inžinerijos licėjus, mokytoja Inga Kalibatienė;

II vieta – Gabija Stefanovičiūtė, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Milda Bernotienė;

III vieta – Lukrecija Komičiūtė, Jonavos Justino Vareikio progimnazija, mokytoja Z. Kožemiakinienė;

3 kl. mokinių grupėje

I vieta – 3 kl. mokiniai, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija, mokytoja Diana Vaišutienė;

II vieta – Girius Grivačiauskas, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Vilma Grigienė;

III vieta – 3c klasė, Vilniaus „Ateities“ mokykla, mokytoja Viktorija Sadovskaja;

4 kl. mokinių grupėje

I vieta – 4c klasė, Jonavos Justino Vareikio progimnazija, mokytoja Odeta Balckienė;

II vieta – Austėja ir Paulina Šarkiunaitės, Panevėžio „Vilties“ progimnazija, mokytoja Vita Šešelgienė;

III vieta – Gustė Janušauskaitė, Panevėžio „Vilties“ progimnazija, mokytoja Rita Baltmiškienė.

Mokyklos svetainėje demonstruojamus darbus vertino ir svetainės lankytojai. Iš viso Kalėdų Senelio namai sulaukė 6768 vertinimų. Daugiausiai, net 1928 balsus, pelnė Šiaulių Dainų progimnazijos 1d klasės mokinio Adrijaus Meliešiaus kūrybinis darbas.

Sveikiname laimėtojus! Dėkojame visiems konkurso dalyviams, kūrusiems savo ir aplinkinių širdyse stebuklus, kurie artino Kalėdas.

Darbelius galite apžiūrėti šiame kataloge.

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2020-2021.