Kalėdų Senelio stebuklas

2020-2021 m. m.

Kalėdos – viena ryškiausių ir įsimintiniausių metų švenčių. Šis laukimo laikas paženklintas prasmingais darbais: pradinukai papuošė klasių erdves, išmoko naujų eilėraščių ir dainų. Rašė laiškus Kalėdų Seneliui, išsakė norus ir svajones, įvardijo nuveiktus gerus darbus.

Kalėdų Senelis šįmet neatvyko, bet stebuklą sukūrė! Neapsakomas džiaugsmas lydėjo vaikus, kai sulaukė Kalėdų Senelio skambučio telefonu. Mokyklos kieme, po žaliaskare egle, jis paliko maišus  dovanų…

Šventinis šurmulys sutapo ir su atostogų pradžia. Klasėse vyko filmų peržiūros, kalėdinių pasakų skaitymai, kūrybinės dirbtuvės, foto sesija. Aktų salėje vyko „Ainių“ kolektyvo edukacinės programos „Atbėga elnias devyniaragis“ peržiūra. Šokio mokytojos Astos padedami, mokiniai  žaidė advento žaidimus, dainavo apie Kalėdą.

Tą dieną nė vienas neabejojome, kad Kalėdų Senelis tikrai egzistuoja, nepaisant to, kad nesusitikome jo. Nuotraukos

Mokytoja Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2020-2021.