Džiaugiamės rudeniu, ruošiamės pavasariui

2020-2021 m. m.

Spalio mėnesio pradžioje, išėję į Barupės skyriaus kiemą ir gėrėdamiesi stulbinamu rudens grožiu, atradome pievos lopinėlį, kurį nutarėme apsodinti krokais.

Barupės skyriaus darbuotojų, Kuigalių kaimo bibliotekininkės Inos Simovičienės, ikimokyklinukus maitinančios įstaigos darbuotojos Danutės Gabinaitienės dėka suskubome užsisakyti šių ankstyvų įvairiaspalvių gėlių.

Spalio pabaigoje skyriaus teritorijos parkelyje vyko ikimokyklinio ugdymo „Nykštukų“ grupės rudens šventė, kurios metu su šiomis gėlytėmis supažindino personažas Šalna (renginių organizatorė Elena Jankauskienė). Vaikučiai pakviesti saugiai sodinti krokų. Džiugu, kad sodino susidomėję, su noru, kupini gerų emocijų. Pasodinome 770 svogūnėlių!

Nekantriai lauksime pirmųjų žiedų – pavasario pranašų. Dabar gyvename spalvingo rudens karalystėje puoselėdami svajones, viltis, džiaugsmus. Gražindami savo aplinką, šėldami ir kurdami, stiprindami bendrystę sugrėbėme ir dar sugrėbsime tūkstančius rudeninių lapų. Nuotraukos

Renginių organizatorė Elena Jankauskienė

Kategorijos: 2020-2021.