Lėk, gerve!

2020-2021 m. m.

Rugsėjo mėnesį mokyklos bendruomenė prisijungė prie gervių lankstymo akcijos, skirtos įamžinti japonų diplomato Č. Sugiharos atminimą.

Gražioje iniciatyvoje dalyvavusios Lietuvos ir Japonijos bendruomenės išlankstė 10 000 popierinių gervių, iš kurių dizaineris Robertas Kalinkinas ir skulptorius Vytautas Viržbickas sukūrė didžiulę meninę instaliaciją.

Šiame įspūdingame baltame svajonių debesyje plazda ir 120 Žeimių mokyklos gervelių. Dėkojame visiems, kurių rankose gimė laimės, taikos, išsipildžiusios svajonės simbolis, ypač aktyviausiems akcijos dalyviams: Smiltei Glinskaitei, Ugniui Trukšaninui, Daivai Ilevičienei, Alinai Imbrasienei, Danguolei Steponavičienei, Jūratei Trukšaninienei, Astai Grigaliūnienei.

Mokytoja Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2020-2021.