„Vaikystės spalvos“

2019-2020 m. m.

Birželio 1 d. Barupės skyriuje šventėme Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Renginys dėl karantino apribojimų vyko tik Barupės skyriaus vaikams. Džiugu, kad galėjome suorganizuoti šventę mūsų skyriaus mažiesiems, sugrįžusiems sušvelninus karantino sąlygas. Juk jų šventė – ypatinga šventė, todėl paminėta džiaugsmingai bei išradingai.

Kuigalių bibliotekininkė Ina Simovičienė, Barupės skyriaus auklėtoja Diana Švobienė ir renginių organizatorė dovanojo mini lėlių teatro pasaką „Vasaros sapnas apie gėlytes, boružėlę ir paukštelį“, kurią šiam renginiui sukūrė Elena Jankauskienė.

Vaikai su meno vadove Gražina Grigaravičiene, auklėtojomis Odeta Šablevičiūte, Diana Švobiene atliko dainelę „Padainuokime – pajudėkime kartu“, kurią mokėsi padedami tėvelių nuotoliniu būdu, tėvelius ruošė bei konsultavo meno vadovė Gražina. Sportinius žaidimus – rungtis organizavo skyriaus vedėjas Algimantas Kšivickas.

Šventės metu „Nykštukų“ grupės ugdytiniams Emiliui Stefanovičiui ir Ąžuolui Vekrikui skyriaus vedėjas įteikė padėkas už dalyvavimą Alytaus lopšelio-darželio „Linelis“ organizuotame respublikiniame kūrybinių darbų virtualioje erdvėje projekte „Mamyte, tu mieliausia“.

Barupės skyriaus kieme sklaidė geros emocijos. Sutūpę spalvotomis kreidelėmis mažieji dalyviai piešė vasaros žiedus, svajones, išreikšdami kūrybinę laisvę.

Pasidžiaugėme, kad gegužės mėnesį į Barupės skyriaus patalpas persikėlė ir jau įsikūrė Kuigalių kaimo biblioteka. Galėsime skyriuje kurti draugiškesnę, jaukesnę aplinką. Bibliotekininkę Iną, kurios nuoširdžiai skaitomų pasakų visuomet susidomėję klausosi mažieji ugdytiniai, pasveikinome jos 40-ies darbo metų šioje bibliotekoje proga.

Nors šventė „Vaikystės spalvos“ organizuota neįprastai, laikantis karantino reikalavimų bei rekomendacijų, ji vyko sklandžiai ir vaikučiams patiko. Dėl to labai džiaugiamės! Nuotraukos Linos Činikienės

Renginių organizatorė Elena Jankauskienė

Kategorijos: 2019-2020.