Meninio skaitymo konkursas

2019-2020 m. m.

Sausio 21 d. mokykloje vyko tradicinis moksleivių meninio skaitymo konkursas, šiemet skirtas Antano Baranausko 185-osioms gimimo metinėms paminėti.

Truputį liūdna, jog šiemet norą dalyvauti konkurse pareiškė tik 7 skaitovai. Didžiausią jų būrį sudarė penktokai.

Trečiąją vietą konkurse pelnė Evelina Mikalauskaitė, antrąją – Kamilė Bubinaitė.  Abi penktokės skaitė ištraukas iš Tomo Dirgėlos knygos „Apie raganos Šiokiostokios vaikus“.

Vertinimo komisija skyrė dvi pirmąsias vietas: penktokei Karinai Nikiforovai, skaičiusiai ištrauką iš minėtos T. Dirgėlos knygos, ir septintokui Nojui Rozenbergui, kuris konkursui pasirinko D. Vaitkevičiūtės „Trise prieš mafiją“ ištrauką. Karina ir Nojus dalyvaus rajone vyksiančiame meninio skaitymo konkurse.

Visus skaitovus ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rūta Juškienė. Nuotraukos Rūtos Juškienės

Mokytoja Ramutė Dailidienė

Kategorijos: 2019-2020.