Pratimai kiekvienai dienai

2020-2021 m. m.

Sausio 23 dieną vyko integruota anglų kalbos ir fizinio ugdymo pamoka 5, 7 klasių mokiniams „Exercises for every day“ (Pratimai kiekvienai dienai). Į pamoką integruota ir programos Erasmus+ projekto  „Fit 4 life“ (Sveikas visą gyvenimą) veikla, parengtos pratimų nuotraukos ir jų aprašymai.

Pirmiausia mokiniai, naudodamiesi anglų kalbos tekstais ir mokytojos Ingos Dūdienės pagalba, grupėse diskutavo apie sporto naudą skirtinguose amžiaus tarpsniuose. Po to fizinio ugdymo mokytojas Edgaras Čižinaukas davė mokiniams labai daug gerų patarimų, kaip teisingai pradėti mankštą, kokiais pratimais ją pabaigti. Mokiniai turėjo būti labai atidūs, nes gautas žinias jie turėjo pademonstruoti vesdami mankštą.

Visa mokyklos bendruomenė – mokiniai, mokytojai – sausio 27-31 d. galėjo  dalyvauti judriose pertraukose. Mokytojas nuotaikingai skatino sportuoti, mankštą atlikti taisyklingai. Nuotraukos/Foto Ingos Dūdienės

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2020-2021.