„Kalėdinis žaisliukas eglutei“

2019-2020 m. m.

Šiemet mokykloje vėl vyko tradicinis rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-10 klasių mokinių darbų  konkursas „Kalėdinis žaisliukas eglutei“, kurio tikslas  skatinti mokinių domėjimąsi tradicinėmis ir netradicinėmis rankdarbių atlikimo technikomis, panaudojant natūralias, gamtines medžiagas.

Konkurse dalyvavo ,,Lietavos“, ,,Neries“ pagrindinių mokyklų, Justino Vareikio progimnazijos, Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro, Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro ir Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai.

5-7 klasių mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

1 vieta – penktokė Vesta Dirmaitė, Jonavos ,,Lietavos“ pagrindinė mokykla, mokytoja Jolanta Dedelienė,

2 vieta – penktokas Edvinas Belskis, Jonavos ,,Lietavos “ pagrindinė mokykla, mokytoja Jolanta Dedelienė,

3 vieta – septintokė Rugilė Narbutaitė, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Asta Vancevičienė.

8-10 klasių mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

1 vieta – dešimtokė Ernesta Ragauskaitė, Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Jolanta Dedelienė,

2 vieta – devintokė Milena Rusevičiūtė, Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, mokytoja Gražina Vitkauskienė,

3 vieta – devintokas Šarūnas Grubliauskas, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Asta Vancevičienė.

Sveikiname nugalėtojus, jų mokytojus, lauksime kūrybiškų darbelių ir kitais metais.

Mokytoja Asta Vancevičienė

Kategorijos: 2019-2020.