„Geografinės Kalėdos. Merry Christmas“

2019-2020 m. m.

Gruodžio 19 dieną vyko tradicinė integruota anglų ir geografijos pamoka „Geografinės Kalėdos. Merry Christmas“, bet šį kartą ji buvo kitokia.

Geografijos mokytoja Danguolė Svirskienė ir anglų kalbos mokytoja Inga Dūdienė parengė mokiniams įdomių užduočių apie Kalėdas, o 7 klasės mokiniai Emilija ir Kajus dalinosi savo patirtimi ir įspūdžiais, kuriuos parsivežė iš Lenkijos. Jie pristatė pranešimą apie Kalėdų tradicijas mūsų partnerių šalyse Italijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Graikijoje, demonstravo išmoktus dalykus lenkų dailės pamokoje, pasakojo apie patirtį gyvenant šeimose, bendravimą su kitų šalių mokiniais.

Pamokos pabaigoje mokiniai ir mokytojos palinkėjo vieni kitiems smagių švenčių. Nuotraukos/Foto Ingos Dūdienės

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2019-2020.