Ekskursija Jonavos rajono mokiniams

2019-2020 m. m.

Spalio 8 d. vyko tradicinė ekskursija Jonavos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 8-10 klasių mokiniams „Žeimių kultūros ir istorijos paminklai“, skirta Lietuvos nepriklausomybės kovų atminimo metams.

Į šią edukacinę veiklą atvyko Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos mokiniai su mokytoja Dainora Grine ir Raimundo Samulevičiaus progimnazijos mokiniai su mokytoja Irena Šemetiene.

Jonaviečiai domėjosi Žeimių krašto istorija ir kultūros paveldu, aplankė Žeimių mokyklos istorijos muziejų ir etnografijos seklyčią, Žeimių piliakalnį, Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią, Sukilėlių koplytėlę, Žeimių dvaro sodybą, Konstantino Bogdano memorialinį muziejų Žeimių seniūnijoje.

Ekskursiją organizavo ir vedė istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė.

Už pagalbą organizuojant ekskursiją dėkoju kun. Raimundui Kazaičiui, Žeimių seniūnijos darbuotojams. Nuotraukos Valentinos Zujevaitės

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2019-2020.