Lobio paieškos Raudondvaryje

2018-2019 m. m.

Gegužės 20 dieną 5-9 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Robertos Šidlauskienės, Astos Grigaliūnienės, Astos Vancevičienės, Valentinos Zujevaitės, Ingos Dūdienės ir Edgaro Čižinausko, vyko į Raudondvario dvarą, kur dalyvavo Kultūros pasui įgyvendinti skirtose dviejose edukacijose: žvakių gamyba iš bičių vaško ir orientacinis-pažintinis žaidimas „Tiškevičių aukso skrynios beieškant…“

Sėkmingai pasigaminome žvakes. Po to dvaro grafienė Rozalija papasakojo dvaro istoriją, legendą apie paslėptą grafų aukso skrynią ir pakvietė ją surasti išdalindama komandoms užduotis. Paieškos buvo labai smagios. Komandos rado aukso skrynią ir draugiškai pasidalino skrynioje buvusį auksą. Į užsiėmimus įsitraukė ir mokytojai.

Pertraukos metu mokinius pažaisti kvietė mokytojas Edgaras, kuris taip pat pasirūpino ir prizais žaidimų dalyviams. Nuotraukos Robertos Šidlauskienės ir Ingos Dūdienės

8 klasės mokinė Aurėja Lėgetavičiūtė

Kategorijos: 2018-2019.