Velykinis turnyras Žeimiuose

2018-2019 m. m.

Balandžio 17 d. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro stadione vyko futbolo varžybos. Į mokyklos stadioną susirinkę  mokiniai, jų tėvai, bendruomenės atstovai susiskirstė į trys komandas ir sužaidė ratų sistema 3 rungtynes.

Trečią vietą užėmė Redos Gulbinaites iš Šėtos ir Kęsto Roko iš Žeimių komanda. Antrą vietą užėmė Martinionių komanda iš Liepių. Pirmą vietą užėmė Simonos Ivanovaites iš Šėtos ir Dainiaus Bisigirsko iš Jonavos komanda.

Pasibaigus rungtynėms, visi dalyviai buvo apdovanoti velykiniais šokoladiniais kiaušiniais, kuriuos įteikė Žeimių bendruomenės atstovas Bronislovas Liutkus. Tradiciškai, pasibaigus turnyrui buvo sužaistos draugiškos rungtynės tarp veteranų ir jaunimo. Šventę organizavo ir teisėjavo  sporto organizatorius Aleksandras Janovskis

Sporto organizatorius Aleksandras Janovskis

Kategorijos: 2018-2019.