„Baltieji pradeda – 2019“

2018-2019 m. m.

Balandžio 11 d. Jonavos lopšelyje-darželyje „Saulutė“ vyko rajoninis ugdymo įstaigų 5-7 m. amžiaus vaikų šaškių  turnyras „Baltieji pradeda – 2019”, į kurį vyko mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai: Digna Pacevičiūtė, Nerilė Svirskaitė, Arnas Guogis, Rugilė Guogytė, Linas Žlioba ir Nojus Marcinkevičius.

Šaškių turnyre rungtyniavo ir tėvelių bei pedagogų komanda. Džiugu, kad į komandą noriai įsijungė ir mūsų mokyklai atstovavo Nojaus mamytė Kristina Mickevičiūtė.

Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais bei atminimo dovanėlėmis, o prizinių vietų laimėtojai – dar ir medaliais. Pedagogai, ruošę vaikus turnyrui, įvertinti padėkomis.

Komisijos sprendimu, Linas Žlioba „Žvaigždučių“ grupėje užėmė II vietą, Arnas Guogis „Šypsenėlių“ grupėje – III vietą, tėvelių atstovė Kristina Mickevičiūtė suaugusiųjų grupėje – III vietą. Sveikiname prizininkus! Nuotraukos

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danguolė Steponavičienė

Kategorijos: 2018-2019.