Koncertas „Būkime vieningi“

2018-2019 m. m.

Kasmet minint kovo 11-ąją,  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, vyksta tradicinis koncertas „Būkime vieningi“, kuriame pasirodo Žeimių seniūnijos meno kolektyvai. Praėjusiais metais toks koncertas vyko mūsų mokykloje, šiemet  vykome į svečius.

Koncerto šeimininkai – Juškonių kultūros centras – pasitiko susirinkusius dainomis, eilėmis. Gražiausias dainas žiūrovams dovanojo ir dainininkai iš Barupės mokyklos-daugiafunkcio centro, o Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro meno mėgėjai džiugino mokytojos Astos Grigaliūnienės parengtų šokėjų pasirodymais ir merginų vokalinio ansamblio „TRIO“ muzikiniu numeriu, kurį paruošti padėjo meno vadovė Gintarė Brazinskienė.

Žeimių seniūnijos meno kolektyvai dalinosi gerąja patirtimi, dovanojo geras emocijas ne tik vieni kitiems, bet ir įteikė simbolinę kultūrinę dovaną Lietuvai.

Renginių organizatorė Laura Baltrimavičienė

Kategorijos: 2018-2019.