„Gyvasis tautos žiedas“

2018-2019 m. m.

Kovo 8 d. 9.50 val. mokyklos aktų salėje prasidėjo pilietinė iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas“, skirta paminėti Kovo 11-tąją — Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną ir Kovo 9-tąją — Lietuvos vardo dieną.

Istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė priminė, kad iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas“ įprasmina svarbiausias Lietuvos valstybines šventes. Mokyklos direktorė Dijana Vazgienė perskaitė Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą. Visi pilietinės iniciatyvos dalyviai, pasipuošę valstybinės vėliavos spalvų žiedais, sudarė gyvą trilapį žiedą ir sugiedojo Lietuvos valstybės himną.

Pilietinę iniciatyvą inicijavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams įvertinti ir Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis, organizavo Socialinių mokslų, menų ir dorinio ugdymo mokytojų metodinė grupė ir pradinių klasių mokytoja Sigita Juknienė. Nuotraukos Erikos Salinaitės

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2018-2019.