„Bebras 2018“

2018-2019 m. m.

Gruodžio 3 d. padėkas išsidalijo XV tarptautinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“, vykusio lapkričio mėnesį, dalyviai. Konkurso organizatoriai džiaugiasi, kad šiemet Lietuvoje „Bebro“ užduotis sprendė rekordinis dalyvių skaičius (virš 44 tūkstančių), o mes galime pasidžiaugti puikiais mūsų mokinių (dalyvavo net 64) rezultatais.

Geriausiai sekėsi antrokei Greta Dvareckaitei. Prie žaismingų konkurso užduočių jungėsi daugiau kaip 1300 Lietuvos antrokų. Nepaisant milžiniškos konkurencijos, Gretai pavyko laimėti III vietą šalyje. Diplomą ir dovanėles Greta atsiėmė Vilniuje, jubiliejinėje „Bebro“ šventėje, kuri vyko parodoje „Mokykla 2018“.  Nuotraukos Mariaus Dvarecko

Rezultatyviausių šalies sprendėjų penkiasdešimtukuose taip pat puikuojasi pirmokė Tilija Pleskytė, antrokai Aurimas Kacevičius ir Guoda Barišauskaitė, ketvirtokas Domantas Gutauskas. Į geriausių Jonavos rajono sprendėjų dešimtukus pakliuvo penktokės Smiltė Glinskaitė (4 vieta) ir Vesta Mulkytė (7 vieta), šeštokės Emilija Ružina (3 vieta) ir Juvilė Dubra (10 vieta), aštuntokės Aurėja Lėgėtavičiūtė (2 vieta) ir Ugnė Jakuitytė (4 vieta), dešimtokės Justina Zakarauskaitė (4 vieta) ir Gustė Davalgaitė (7 vieta).

Ačiū visiems mokiniams, dalyvavusiems mąstymo šventėje, pradinių klasių mokytojoms dėkoju už bendradarbiavimą, mokinių motyvavimą, skatinimą tobulėti.

Mokytoja Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2017-2018.