Žmogaus saugos pamokose viešėjo autoklubo prezidentas

2018-2019 m. m.

Lapkričio 8 d. penktokų bei aštuntokų Žmogaus saugos pamokose viešėjo Jonavos Extreme Drivers autoklubo prezidentas Valdemaras Krajauskas. Įdomu buvo bendrauti su žmogumi, kuris praktikuoja ekstremalų ir netradicinį automobilių sportą, organizuoja ekstremalius automobilių mylėtojų pasirodymus.

Kartu su mokiniais svečias diskutavo apie tai, kodėl  labai svarbu  laikytis kelių eismo taisyklių ne tik vairuotojams, bet ir pėstiesiems,  apie avarijų priežastis ir pasekmes, saugaus greičio pasirinkimą.  Mokiniai suprato, kad visiems eismo dalyviams reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie kitus, norint išvengti pavojų.

Pamokos pabaigoje teisingai ir greičiausiai į klausimus atsakiusius mokinius prezidentas apdovanojo  autoklubo lipdukais. Nuotraukos Dijanos Vazgienės

Direktorė, Žmogaus saugos mokytoja Dijana Vazgienė

Kategorijos: 2018-2019.