Pirmokų šventė

2017-2018 m. m.

Mokslo metai keliauja į pabaigą, pirmokai džiaugiasi nuveiktais darbeliais ir nugalėtais sunkumais. Balandžio 27 d. jie sukvietė 2-4 klasių mokinius ir jų mokytojas, mokyklos vadovus, bibliotekininkę, logopedę ir tėvelius į šventę.

Mokiniai šoko, dainavo, sėkmingai įveikė ne vieną užduotį. Vienas po kito ant pirmokų krūtinių užkibo matematikos, kalbos ir pasaulio pažinimo šalių durų raktai, o nenuilstanti šventės vedėja pentokė Juvilė Dubra niekaip negalėjo patikėti, kad pirmokai gali įveikti vyresniųjų mokinių išbandymus.

Pirmokus sveikino šventės svečiai. Pabaigoje šokio mokytoja Asta Grigaliūnienė visus sukvietė smagiai pašokti drauge. Vėliau linksmas šurmulys persikėlė į klases. Nuotraukos

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2017-2018.