„Žiniukai 2018“

2017-2018 m. m.

Kovo 14 dieną mūsų mokykloje vyko  Jonavos rajono kaimo mokyklų 5-6 klasių mokinių matematikos konkursas „Žiniukai 2018“.

Konkurse dalyvavo komandos iš Užusalių pagrindinės mokyklos, Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro, Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos ir Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro.

Mokiniai varžėsi keturiose rungtyse: skaičiavo mintinai, atsakinėjo į mąstymo ir skaičiavimo įgūdžių reikalaujančius klausimus, akyliausi komandos nariai rodė savo gabumus pastabumo rungtyje. Komandoms teko prisiminti prieš tris tūkstančius metų kinų mokslininko Tango sukurtą dėlionę, dabar vadinamą „Tangrama“.

Konkurse geriausiai pasirodė Užusalių pagrindinės mokyklos mokinių komanda, ji ir laimėjo taurę „Žiniukai 2018“.

Mokinius konkursui ruošę mokytojai Aušra Kuzmickienė, Virginijus Stropus, Daiva Šimaitienė, Julita Ivanauskienė apdovanoti padėkomis. Nuotraukos Brigitos Macuganovaitės

Mokytoja Roberta Šidlauskienė

Kategorijos: 2017-2018.