Istorijos pamoka Žeimių miestelyje

2017-2018 m. m.

Lapkričio 8 d. devintos klasės mokiniams buvo organizuota pamoka už mokyklos sienų — Žeimių miestelyje.

Buvo siekiama, kad dalyvaudami pamokoje išvykoje bei remdamiesi gyvenamosios vietovės istorijos ir kultūros paveldu, devintokai rinktų informaciją apie Apšvietos epochos istorijos paminklus Žeimiuose ir nustatytų Apšvietos idėjų sklaidą ir poveikį Lietuvos visuomenei.

Pamokos metu aplankyta Sukilėlių koplytėlė, skirta Baro konfederacijai ir jos didvyriui Teodorui Medekšai,  klasicizmo paminklas — grafų Kosakovskių koplyčia Žeimių bažnyčios šventoriuje ir Žeimių pradžios mokyklos, jau veikusios Apšvietos epochoje, pastatas. Nuotraukos

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Patiko istorijos pamoka miestelyje. Patiko, kad su klase vaikščiojome po Žeimius ir susipažinome su Apšvietos laikotarpiu paminklais. Tai pirma tokia pamoka šiais mokslo metais. Norėtųsi ir daugiau tokių pamokų.

Ramunė Salinaitė

Pamoka miestelyje man labai patiko, nes gavau daugiau žinių.

Sandra Mikalauskaitė

Man patiko pamoka po miestelį, nes aplankėme įdomius istorijos objektus, gavome daug  žinių mūsų mokslams ir gyvenimui.

Deimantė Penkauskaitė

Ši pamoka man labai patiko, nes buvo lauke ir įdomi. Aplankėme istorijos paminklus, kurie susiję su Apšvietos epocha. Ir aš, ir mano klasė gavo daugiau žinių.

Justina Zakarauskaitė

Man patiko, nes ėjome ir mokėmės.

Paulius Barišauskas

Pamoka man nelabai patiko, nes aplankėme mažai istorinių objektų, bet pamokos tikslą  ir naudą supratau.

Gustė Davalgaitė

Pamoka man paliko įspūdį.

Lukas Kornušenka

Pamoka labai patiko, nes daug sužinojau apie Žeimių istorinius pastatus. Norėčiau, kad būtų daugiau tokių pamokų.

Erika Salinaitė

Patiko, nes pirmą kartą buvo tokia pamoka, kad eitume po miestelį ir susipažintume su Apšvietos laikotarpiu Žeimių miestelio paminklais.

Austėja Narkevičiūtė

Kategorijos: 2016-2017.