Rudenėlio vaišės

2017-2018 m. m.

Spalio 11 d. „Boružėlių“, „Meškučių“ ir jungtinės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai linksmai pramogavo šventinėje popietėje „Dėdės Rudenėlio vaišės“.

Vaikučiai kartu su tėveliais kūrė, ruošė, gamino įvairius darbelius iš daržovių, vaisių, užaugintų savo soduose ir daržuose, kuriuos eksponavome parodėlėje „Dėdės Rudenėlio vaišės“. Išmonei ir fantazijai nebuvo ribų. Išradingumu pasižymėjo visi darbeliai: tiek moliūginės bobutės, tiek ežiukas, laivai, puokštės, traktorius, įvairūs gyvūnai (voras, ežiukai ir kt.).

Šventinės pramogos metu vaikučiai deklamavo eilėraštukus, minė mįsles, dainavo daineles,  inscenizavo pasaką, žaidė žaidimus.

Pramogai pasibaigus dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir pakviesti ragauti rudenėlio vaišių. Nuotraukos

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danguolė Steponavičienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Alina Imbrasienė, Daiva Ilevičienė, Dalia Silevičienė

Kategorijos: 2017-2018.