Aerobikos ir šokio fiesta 2017

2016-2017 m. m.

Gegužės 19 d. mokyklos sporto salėje vyko rajoninis renginys „Aerobikos ir šokio fiesta“.

Sulaukėme šokėjų iš Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro, Jeronimo Ralio ir Senamiesčio gimnazijų, „Lietavos“, „Neries“ pagrindinių mokyklų, aerobinės gimnastikos klubo „Ieva“, Liepių KC šokių grupės „Šok1“ bei pačių mažiausių šokėjų – iš lopšelio darželio „Pakalnutė“.

Pasirodymus atliko ne tik svečiai iš rajoninių mokyklų, bet ir Žeimių mokyklos- daugiafunkcio centro šokio būrelio mergaitės (mokytoja Asta Grigaliūnienė) bei aerobikos būrelio merginos (mokytoja Živilė Jefimenkė).

Visi „Aerobikos ir šokio fiestos“ dalyviai buvo apdovanoti medaliais, padėkas įteikė direktorės pavaduotuoja ugdymui Danguolė Svirskienė. Nuotraukos Brigitos Macuganovaitės

Mokytoja Živilė Jefimenkė

Kategorijos: 2016-2017.