„Kalbėkimės“ 2017

Gegužės 16 d. penktos klasės mokiniams vyko ankstyvosios alkoholio prevencijos programos užsiėmimas.

Patys mokiniai pasirinkimo temą – „Vakarėlis“. Grupėse mokiniai turėjo aprašyti, kaip jie supranta sėkmingą vakarėlį – tokį, kuris įsimena, kurį norima pakartoti vėl, ir nesėkmingą vakarėlį. Šių klausimų aptarimas ne tik didino mokinių sąmoningumą, bet taip pat suteikė mokytojui netiesioginių įžvalgų apie mokinių laisvalaikį, taip pat leido suprasti, kaip mokiniai vertina alkoholį ir ką, jų manymu, reiškia „smagiai leisti laiką“.

Mokiniai aktyviai dalinosi savo įžvalgomis ir atlikdami užduotys įrodė, kad alkoholis nėra svarbi sėkmingo ar nesėkmingo vakarėlio sudedamoji dalis. Tai labai ir džiugina. Nuotraukos

Socialinė pedagogė Erika Kutkienė

Kategorijos: 2016-2017.