Atvelykio šventė

2016-2017 m. m.

Rodos, taip neseniai varėme žiemą, o štai jau į duris pasibeldė Velykos – džiaugsmo, atsigavėjimo šventė, simbolizuojanti augmenijos prisikėlimą, gyvybės, gamtos atgimimą.

Prabėgus savaitei po šv. Velykų ateina Atvelykis. Tai – vaikų Velykėlės, šventė, per kurią visas dėmesys skiriamas vaikams.

Mūsų šventinė programa prasidėjo lietuvių liaudies daina „Pajaugo berželis“, kurią atliko Leokadijus. Šokių studijos vaikai šoko šokius, muzikos studijos „Boružėlės“ ir „Muzikos vaikai“ dainavo daineles. Atvykusi Velykė su krepšiu margučių ir saldainių pasakojo apie Atvelykio papročius, žaidimus. Vaikai mokėsi gražiai paprašyti margučių, visi minėme mįsles, sakėme patarles.

Šventės programą užbaigė linksmos Žeimių kapelos melodijos, o vaikams didžiausią džiaugsmą suteikė margučių ridenimas, per kurį buvo galima laimėti daug saldainių. Nuotraukos

Renginių organizatorė Aniceta Stanaitienė

Kategorijos: 2016-2017.